Przedszkole Mały Mistrz
ul. Drzewieckiego 59

tel. 669 571 320 - Przedszkole/ nauczyciele ul. Drzewieckiego

tel. 609 098 564 - Dyrekcja         (w sprawie rekrutacji)

map.png

Przedszkole Mały Mistrz II
ul. Fabryczna 10

tel. 609 099 913 - Przedszkole/ nauczyciele ul. Fabryczna

tel. 609 098 564 - Dyrekcja         (w sprawie rekrutacji)

FC ACADEMY
mistrz1.png mistrz2.png

Szanowni Państwo! Drogie Dzieci!

welcome_msg.png

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego przedszkola

"Mały Mistrz II"

przy ul. Fabrycznej 10 we Wrocławiu.

Obecnie posiadamy jeszcze miejsca dla dzieci od 2,5lat do 6 lat.

Jesteśmy placówką stworzoną specjalnie w nowatorskiej formule, łączenia tego co dobre i sprawdzone w tradycyjnym pojęciu wychowania dzieci, ale też z uwzględnieniem nowoczesnych programów i metod edukacji oraz wspomagania rozwoju dziecka.

Tworząc to miejsce, myśleliśmy przede wszystkim o tym, by dzieciństwo Waszych pociech, było jak najdłuższe i najradośniejsze. Pragniemy, aby czas spędzony na mądrej zabawie, zapewniał dzieciom bezpieczny i prawidłowy rozwój, a zdobyte w przedszkolu umiejętności pozwoliły w przyszłości stać się Wielkimi Mistrzami. W końcu każdy z NICH jest już Małym Mistrzem!!!

Tempo życia wymusza na Was i już na Waszych maluchach wielkie wyzwania. Niemal już od kołyski musimy być naj... najlepsi.

Jako Przedszkole Mały Mistrz, wyznajemy zasadę, że Mistrzami jesteśmy sami dla siebie i mały Człowieczek gdy tylko nauczy się chodzić czy samodzielnie jeść -już jest mistrzem.

claim.png